%50'ye varan indirimli kitaplar için takipte kalın. WhatsApp iletişim hattımız için tıklayın!

Uygun fiyat, aynı gün kargo, hızlı teslimat!

İndirim!

Pegem Akademi Yayınları – 2023 ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü

114,40-12% İndirim

Kargoya Teslim Süresi: 1 gün
Kategoriler:
Kısa Bilgi
Açıklama
Pegem 2023 ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Değerli Okuyucularımız,
Bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Okul Öncesi Öğretmenliği Alan Bilgisi Testi (ÖABT-Okul Öncesi) kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve soruları kolaylıkla çözebilmeniz amacıyla farklı soru çeşitleri ile kendinizi geliştirmeniz sürecinde siz değerli okuyucularımıza kılavuzluk etmek için hazırlanmıştır.
Kitabın hazırlık aşamasında, sınav kapsamındaki temel alanlarda kapsamlı alanyazın taraması yapılmış, bu kitabın gerek ÖABT’de gerekse gelecekteki meslek hayatınızda ihtiyacınızı maksimum derecede karşılayacak şekilde ve ÖABT’de çıkan ve çıkacak sorularla paralel sorular içerecek nitelikte olması hedeflenmiştir.
Kitabımızda detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan çözümlü anlatımları ve açıklamaları ile bu özgün sorular, ÖABT’de çıkacak sorularla konu ve tarz itibarıyla birebir örtüşmektedir. Ayrıca kitabımızda, testlerin karışık değil de konu başlıklarıyla ayrı ayrı verilmiş olması, hangi konuda eksikliğiniz olduğunu görmenizi ve konu anlatımlı kitabımıza başvurarak bu eksiklilerinizi tamamlamanızı sağlayacak ve size yol gösterecektir.
Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Okul Öncesi Öğretmenliği Alan Bilgisi Testi kapsamında gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli okuyucularımıza kılavuz olarak hazırlanan bu kitapta ÖSYM’nin 25.02.2022 tarihli açıklamasına göre soru içerikleri güncellenmiş, konu kapsamında yer almayan konular çıkarılmış, gerekli eklemeler yapılmıştır. “Okul Öncesi” kavramı 25.02.2022 tarihi itibariyle “Erken Çocukluk Dönemi” şeklinde anılmakta olup kitabımızda da bu güncellemeye uyulmuştur.
Soru Sayısı: 1194 Soru
Sayfa Sayısı: 344
En/Boy: 19.5/27.5
Cilt Tipi: Ciltsiz
Basım Yeri: Ankara
Basım Dili: Türkçe
Özellikler
Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Pegem Akademi Yayınları – 2023 ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü için şimdi değerlendirme zamanı
İletişim
ACCOUNT
Favoriler
Favoriler
Giriş
Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Başa Dön
Arrow

Pegem Akademi Yayınları - 2023 ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü

114,40

Sepet 0

Favorilere eklendi!