%50'ye varan indirimli kitaplar için takipte kalın. WhatsApp iletişim hattımız için tıklayın!

Uygun fiyat, aynı gün kargo, hızlı teslimat!

İndirim!

Sınav Yayınları 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

118,80-22% İndirim

Kargoya Teslim Süresi: 1 gün
Stok kodu: 9786051233987 Kategoriler:
Kısa Bilgi

Sınav – 5. Tüm Dersler SB

Açıklama

Sınav Yayınları 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

412 sayfa içeriğe sahip olan “Sınav 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı, Eylül 2018 tarihinde basılmıştır. Ders anlatım ve soru bankası kitapları ile tanınan alanında büyük bir tecrübeye sahip olan Sınav Yayınları tarafından basılan soru bankası kitabı, İstanbul'da basılmış ve tüm Türkiye'de satışa sunulmuştur. Öğrencilerin derslerine yardımcı olması ve sınava hazırlanmalarını sağlamak amacı ile kaleme alınan, içerisinde tüm derslerden konular bulunduran “Sınav 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası”, birçok başarılı ve deneyimli eğitmen tarafından kaleme alınmıştır.

Sınavlar İçin En Büyük Yardımcınız

Eğitim yayınları alanında oldukça tecrübeli olan Sınav Yayınları tarafından basılan ve içeriği oluşturulan “Sınav 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı, içerik olarak yeni müfredata uygun olarak hazırlanmıştır. Bu anlamda öğrencilerin yeni müfredata uyum sağlamalarını ve müfredatı anlamalarına da yardımcı olan soru bankası kitabı, içerik olarak tüm ders guruplarından testler ve konu anlatımları sunuyor. Kolay anlaşılır bir dille yazılan kitap okula yardımcı olacak ve sınava hazırlığa yardımcı olacak bir içerik ile hazırlanmıştır. Akıllı tahtaya uygun olarak kaleme alınan “Sınav 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı, konu anlamayı kolaylaştıracak etkinlik ve testler içeriyor. Bu sayede öğrencilerin tüm konuları anlamalarını ve pekiştirmelerini sağlayan ders anlatım kitabı, ciltsiz normal boylarda basılmıştır. Öğrencilerin her zaman yanlarında taşıyabilecekleri 5. Sınıf Ders Anlatım ve Soru Bankası, öğrencilerin sıkılmadan ve kolay anlayabilecekleri bir anlatım dili ile yazılmıştır.

Sınav Yayınları Hakkında

Eğitim alanındaki tecrübesini kanıtlayan Sınav Yayınları komisyonu tarafından oluşturulan kitap, bu alanda deneyimli ve tecrübeli eğitmenlerin imzasını taşıyor. Her ders gurubu öğretmeninin büyük bir titizlikle oluşturduğu kitap, öğrencileri hem okulda hem de sınavlarda adım adım başarıya ulaştırmayı amaçlıyor.

Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Türkçe
Sayfa Sayısı 412
Yayın Evi Sınav Yayınları
Yayın Tarihi Temmuz 2018
Yazar Komisyon
Özellikler Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Sınav Yayınları 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası için şimdi değerlendirme zamanı
İletişim
ACCOUNT
Favoriler
Favoriler
Giriş
Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Başa Dön
Arrow

Sınav Yayınları 5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

118,80

Sepet 0

Favorilere eklendi!