%50'ye varan indirimli kitaplar için takipte kalın. WhatsApp iletişim hattımız için tıklayın!

Uygun fiyat, aynı gün kargo, hızlı teslimat!

İndirim!

Mutlak Değer Tyt Kpss Ales Dgs Msü Problemlerin İlacıyeni – Saadet Bulut

102,30-32% İndirim

Kargoya Teslim Süresi: 1 gün
Stok kodu: 9789944351355 Kategoriler:
Kısa Bilgi

Mutlak Değer – DGS/ALES/Kpss Problemlerin İlacı

Açıklama

Mutlak Değer Tyt Kpss Ales Dgs Msü Problemlerin İlacıyeni – Saadet Bulut

ÖSYM uzun yıllardır düzenlediği TYT, DGS, ALES ve KPSS gibi sınavlarda artık rutin olarak çıkan soru tarzından farklı olarak adayların karşısına yeni nesil sorularla çıkıyor. Yeni nesil sorularla adayların ezber bilgilerinden ziyade muhakeme yeteneği değerlendiriliyor. DGS, ALES, KPSS ve TYT sınavlarında yer alan ve yepyeni bir anlayışla hazırlanan soru tipi, adayların okuma, anlama, değerlendirme becerilerinin tamamın ölçülmesine dayanıyor. Mutlak Değer Yayınları TYT KPSS ALES DGS MSÜ Yeni Nesil Problemler’in İlacı, bu sınavlara girecek adaylar için bir rehber niteliği taşıyor. Saadet Bulut ve Özgen Bulut tarafından kaleme alınan eser, adayların büyük beğenisini kazanıyor. Matematik alanında daha önce de birçok sınava hazırlık kitabına imza atan ikili, alandaki tecrübelerini titiz ve özverili bir çalışmanın sonunda Yeni Nesil Problemler’in İlacı adlı kitap aracığıyla adaylarla buluşturuyor.

Yeni Nesil Sorulara Yenilikçi Yaklaşım

Uzun süreli bir çalışma disiplini gerektiren sınav hazırlığı maratonunda, sınav sorularında oldukça yüksek bir ağırlığa sahip olan matematik en çok zaman alan dersler arasında geliyor. İsterseniz üniversite sınavına hazırlanın, isterseniz farklı bir fakülteye geçmeyi hedefleyin ya da kamu personeli olmak için çalışın, güncel ÖSYM formatına göre hazırlanan kitapla başarıya ulaşmanız çok daha kolaylaşıyor. Problem çözmeyi aşamalı olarak pekiştiren kitap, adaylar için matematiği ‘problemsiz’ bir hâle getirmeyi hedefliyor.

Kitapta ilk olarak adayın soru pekiştirmesini amaçlayan ‘alıştırma’ aşaması yer alıyor. Bu aşamada yazarlar tarafından isimlendirilen soru tipiyle ilgili bir örnek çözülüyor. Ardından adayların çözmesi için benzer değerlerden oluşan sorular bulunuyor. Böylelikle aday ilgili soru tipini pekiştirebiliyor. Kitabın ikinci aşamasını yazarlar ‘geliştirme’ olarak adlandırıyor. Bu aşamada yeni nesil olarak nitelendirilen uzun muhakeme barındıran sorular bulunuyor. Bu soruların çözümleri yazarlar tarafından detaylandırılarak açıklanıyor. Eserin son aşaması olan ‘değerlendirme’ aşamasında sınavlarda son yıllarda çıkan soru tarzına uygun çok sayıda test sorusuna yer veriliyor.

Nitelikli Bakış Açısıyla Soru Çözümü 

Adayların gerçek hayatla bağlantı kurmasını gerektiren ve birden fazla kazanımın değerlendirilmesini içeren yeni nesil soruların çözümü, ezberden farklı olarak pek çok beceriyi birden kullanmayı gerektiriyor. Okuduğunu anlama, yorumlama, analiz yapabilme, üç boyutlu düşünebilme, işlem yapabilme ve soruları sabırla sonuna kadar okuyabilme becerilerini soğukkanlı bir şekilde gerçekleştirebilen aday, sınav sırasında oldukça rahat ediyor. Adayın soğukkanlı olabilmesiyse çok soru çözmesi, tüm soru tiplerini görmesi ve gireceğini sınava disiplinli bir şekilde hazırlanmasıyla mümkün oluyor. Yeni nesil sorularla ilgili henüz çok fazla kaynak olmaması, bu konuda adayların karşısına bir handikap olarak çıkıyor. Mutlak Değer Yayınları, Yeni Nesil Problemler’in İlacı isimli kitap sayesinde adaylara bu konuda da destek oluyor.

Nitelikli ve kapsamlı sorulara adayların anlayabileceği şekilde en temel seviyeden itibaren yer veren kitap, yeni nesil matematik soruları konusunda adaylar için oldukça iyi bir yazılı kaynak görevi görüyor. Birçok soru bulunduran kitaptaki soruları özverili bir şekilde çözen adaylar sadece zamanı etkili kullanmakla kalmıyor aynı zamanda sınav öncesi ve sınav sırasında stresle de çok daha kolay baş edebiliyor.

Mutlak Değer Yayınları Sizin için Üretiyor

Mutlak Değer Yayınları tüm sınavlara hazırlık kitaplarında olduğu gibi, bu kitapta da sade ve anlaşılır bir dil kullanıyor. 212 sayfadan oluşan kitap, adayların göz sağlığını bozmayacak şekilde tasarlanıyor. Nitelikli sorularla adayların sınavda karşılaşacağı sorulara yakın bir atmosfer yaratan eserde gereksiz detaylardan kaçınılıyor. Farklı soru çeşitleriyle ve detaylı anlatımıyla adaylara faydalı olmayı amaçlayan Mutlak Değer Yayınları, sınavları kâbus olmaktan çıkarıyor. Emeklerinizin ve özverili çalışmanızın karşılığını almanız için destek olmayı ilke edinen Mutlak Değer, ÖSYM sınavlarına hazırlıkta en etkili kaynakları sizlere sunmaya devam ediyor.

Özellikler
Kategori

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Mutlak Değer Tyt Kpss Ales Dgs Msü Problemlerin İlacıyeni – Saadet Bulut için şimdi değerlendirme zamanı
İletişim
ACCOUNT
Favoriler
Favoriler
Giriş
Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Başa Dön
Arrow

Mutlak Değer Tyt Kpss Ales Dgs Msü Problemlerin İlacıyeni - Saadet Bulut

102,30

Sepet 0

Favorilere eklendi!