%50'ye varan indirimli kitaplar için takipte kalın. WhatsApp iletişim hattımız için tıklayın!

Uygun fiyat, aynı gün kargo, hızlı teslimat!

İndirim!

Sınav Yayınları TYT Tüm Dersler Tek Kitap Soru Bankası

151,80-31% İndirim

Kargoya Teslim Süresi: 1 gün
Stok kodu: 9786051235721 Kategoriler:
Kısa Bilgi

Sınav – TYT Tüm Dersler SB

Açıklama

Sınav Yayınları TYT Tüm Dersler Tek Kitap Soru Bankası

2018 yılı Mart ayında Sınav Dergisi Yayınları tarafından yayımlanan Sınav TYT Tek Kitap Tüm Dersler Soru BankasıTYT sınavına hazırlık çalışması yapan öğrencilerin başucu kaynağı oluyor. Üniversiteye giriş sınav sisteminin değişmesi ve YKS’nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Testi’nin (TYT) öğrencilerin hayatına girmesiyle birlikte yeni sisteme ayak uydurmak isteyen öğrenciler TYT kitapları ile bu sınava hazırlık yapıyor.

Yeni Sınav Sistemine Uygun Tüm Dersler Tek Kitapta

ÖSYM’nin güncel müfredata göre hazırlamış olduğu yeni tarz soruları üniversiteye giriş sınavında merak konusu oluyor. Sınav TYT Tüm Dersler Soru Bankası kitabı yeni soru tarzlarını bol örnekli alıştırmalar ile gösteriyor. Bu soru ve alıştırmalar ile öğrenciler, daha verimli bir şekilde ders çalışırken eksik konularını tamamlıyor ve konularla ilgili güncel soruları çözebiliyor.

Sınav TYT Tek Kitap Tüm Dersler Soru Bankası kitabı, Türkçe, matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe, din kültürü ve ahlak bilgisi dersleri ile ilgili çalışma sorularını tek kitapta topluyor. 736 sayfadan oluşan soru bankası kitabı, yeni müfredata göre güncellenmiş konuları kapsarken yeni sınav sistemi formatındaki sorulardan oluşuyor. Kitaptaki sorular öğrenciye hatırlama, kavrama, analiz, sentez yaptırabilecek sorulardan oluşuyor. Soru bankasındaki sorular branşında uzman, tecrübeli eğitmenlerden oluşan komisyon tarafından yeni kazanımlar dikkate alınarak hazırlandığı için soru bankası öğrencilerin konuyu kavrama ve başarılı olma oranlarını geliştirme imkânı sunuyor. 

Sınav Dergisi Yayınları, sınavlara hazırlık çalışmalarında önde gelen bir kuruluş olarak gösteriliyor. Sınav Eğitim Kurumlarının basım ve yayın birimi olan yayınevinin sınavlara hazırlık alanında çok çeşitli yayınları bulunuyor. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri ve konu anlatım kitapları gibi yayınlarda iddialı bir yol misyon üstlenen yayınevi eğitim dünyasında önde gelen kurumlardan biri olarak devam ediyor.

 

Sınav Yayınları TYT Tüm Dersler Soru Bankası Tek Kitap
 • Temel Yeterlilik Testi
 • Türkçe
 • Matematik
 • Geometri
 • Fizik
 • Kimya
 • Biyoloji
 • Tarih
 • Coğrafya
 • Felsefe
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 
Özellikler
Kategori

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Sınav Yayınları TYT Tüm Dersler Tek Kitap Soru Bankası için şimdi değerlendirme zamanı
İletişim
ACCOUNT
Favoriler
Favoriler
Giriş
Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Başa Dön
Arrow

Sınav Yayınları TYT Tüm Dersler Tek Kitap Soru Bankası

151,80

Sepet 0

Favorilere eklendi!